Restauracja i catering

Buda to restauracja w Krośnie, w której zjesz smaczne dania domowej kuchni polskiej. Nasza kuchnia to wieloletnie doświadczenie i tradycja, dzięki której udało nam się stworzyć niesamowitą gamę wykwintnych dań, które zadowolą podniebienia najbardziej wymagających gości. Restauracje serwujące specjały cieszą się sporym powodzeniem, dlatego jako zwolennicy polskich dobroci postanowiliśmy serwować soczyste mięsa, delikatne pierogi, skwierczące placki ziemniaczane, aromatyczne krokiety i wiele innych polskich specjałów.

Restauracja Buda proponuje menu, w którym znajdą Państwo też pyszne śniadania, zakąski, zupy, dania główne w szerokim wyborze, ryby i owoce morza, dania jarskie, a także: dodatki, sałatki i pyszne desery. Potrawy naszych Szefów Kuchni przygotowywane są z najwyższej jakości produktów z najlepszą starannością i pasją. Spragnionym polecamy szeroki asortyment zimnych i ciepłych napojów. Bar serwuje również alkohole.

Te wspaniałe dania skonsumują Państwo w miłej atmosferze i w przytulnym wnętrzu. Dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych – podejmiemy każde wyzwanie organizując wszelkiego typu uroczyste przyjęcia i bankiety, spotkania biznesowe, konferencje, uroczystości rodzinne, wesela, romantyczne kolacje oraz imprezy okolicznościowe. Wszystko to w kameralnej, oddzielnej sali.

Zadziwi Państwa wystrój wnętrza, który nawiązuje do dawnej epoki. Znajdują się tu takie eksponaty jak stara, zabytkowa maszyna do pisania, a nawet wysłużony, ale piękny motocykl i wiele innych eksponatów. To trzeba zobaczyć! Gościom restauracji umila czas muzyk, grający często na pianinie.

Nasza restauracja gwarantuje udogodnienia dla najmłodszych:

  • krzesełka dla maluszków
  • menu dla dzieci
  • malowanki

Restauracja jest czynna od godz. 10.00 do ostatniego gościa.

Catering

Wiemy, jak ważne są wspólne spotkania przy rodzinnym stole. Nasza restauracja proponuje smaczny i zdrowy catering. Krosno i okolice to obszary naszych usług. Efektem naszej pracy są idealnie skomponowane posiłki, które skuszą niejednego gościa. Proponujemy lunche dla pracowników, serwisy kawowe, kanapki, zestawy obiadowe, sałatki, przekąski, zimną płytę, desery, napoje i wiele innych.

Proponowany catering jest idealny na wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne i biznesowe takie jak: jubileusze, imieniny, chrzciny, komunie, wesela, konferencje, bankiety, szkolenia i sympozja. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy i organizacje. Jesteśmy rzetelnym i sprawdzonym partnerem w interesach. Gwarantujemy najwyższy poziom usług i rozpływające się w ustach posiłki. Nasz pyszny catering sprawi, że Państwa impreza będzie jedyna w swoim rodzaju.