Hotele, a my?

Cenicie Państwo kameralną i swobodną atmosferę? Chcecie skosztować pysznej polskiej kuchni i spędzić noc w komfortowym miejscu? Zapraszamy do naszego Pensjonaciku Buda. Czy różni się nasz pensjonat od tradycyjnych hoteli? W naszym przypadku tylko i wyłącznie ceną. Proponujemy Państwu identyczny, a czasem nawet wyższy standard niż hotele. Różnica polega na tym, ze u nas macie Państwo kameralną i spokojną atmosferę. Krosno, znajduje się niedaleko od drogi krajowej nr 28 Zator-Medyka. Ze względu na bliskość do przejścia granicznego jest często uczęszczane przez kierowców i turystów.

Szukacie Państwo smacznego posiłku lub noclegu w Krośnie? Zapraszamy do naszej restauracji i pensjonatu. Buda to restauracja serwująca przysmaki polskiej kuchni oraz komfortowy i nastrojowy hotel. Proponujemy wygodne i przestronne pokoje z własnymi łazienkami, antyalergiczną pościelą i wszystkimi typowymi hotelowymi udogodnieniami takimi jak: dostęp do szybkiego internetu, telewizor LCD z bogatym pakietem programów czy telefon. Zazwyczaj, każdy hotel proponuje service room przez całą dobę. Wiemy, że to bardzo ważna usługa, dlatego w naszym pensjonacie service room jest dostępny 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Poza tym, do Państwa dyspozycji oddajemy żelazko i deskę do prasowania. Chcecie Państwo poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo? Zapraszamy do naszego luksusowego apartamentu z klimatyzacją.

Nasz pensjonat posiada wszystkie udogodnienia, takie jak komfortowy hotel z bardzo dobrą restauracją. Nasi Szefowie Kuchni serwująca pyszną szeroki wachlarz dań polskiej kuchni, dzięki czemu możecie Państwo zjeść wyśmienitą kolację czy śniadanie bez wychodzenia z budynku. Gwarantujemy identyczny standard usług, jak hotele, lecz w o wiele niższej cenie.